Sveiki,

Esu Ilona Pažarickytė, šiuo metu man 27-eri. Piešimu susidomėjau dar ankstyvoje vaikystėje ir jau tada žinojau, kad savo ateitį noriu sieti su menu.

Labai ryškiai prisimenu kokį džiaugsmą man teikė kūryba ir kaip laukdavau to momento, kai po neįdomių mokyklos namų darbų, pagaliau galėsiu pasinerti į paslaptingą kūrybos pasaulį.

Laikui bėgant mano svajonė ėmė bręsti, tad kur stoti po mokyklos baigimo ilgai nesvarsčiau. Nors tėvai ir nepritarė, tačiau aš tvirtai žinojau ko noriu. Nusprendžiau įstoti ten, kur gausiu dailininkės ir tuo pačiu mokytojos kvalifikaciją. Žinojau, kad noriu šio dalyko mokyti – juk nieko nėra smagiau, nei pasidalinti savo žiniomis su kitais.

Studijuodama universitete, aš daug analizavau ir mokiausi iš geriausių užsienio atlikėjų. Mokydamasi dalyvavau grupinėse parodose bei pradėjau pardavinėti savo darbus Lietuvoje ir užsienyje. Tai mane dar labiau įkvėpė ir stūmė į priekį svajonės link. Baigusi mokslus Lietuvos edukologijos universitete, iš karto ėmiau dėstyti privačioje dailės mokykloje vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Ten įgavau patirties ir turejau galimybę įsitikinti, kad mokyti kitus man iš tiesų teikia džiaugsmą!

Netrukus įsikūriau nedidelėje, jaukioje studijoje, Vilniaus senamiestyje. Ten kūriau pati bei pradėjau mokyti vaikus, jaunimą ir suaugusius. Vėliau gimė mintis sukurti projektą – meno kambarį, erdvę kur gali jaustis kaip namuose. Kur gali jaukiai ir produktyviai leisti laiką su šeima, pasidžiaugti kūrybos procesu, išmokti nauju dalykų, bendrauti, klausytis klasikinės muzikos, gurkšnoti arbatą, arba išsirinkti bei užsakyti paveikslą. Taip atsirado kūrybos studija „Artroom“.

Supratau, kad kiekvienas žmogus yra unikalus ir savitas, todėl norėjau sukurti erdvę bendraminčiams ir tuo pačiu žmonėms iš skirtingų sričių, kuriuos sujungtų  vienas bendras tikslas – kūrybos procesas.

Todėl nuoširdžiai kviečiu visus norinčius susipažinti, mokytis ir kurti drauge!

Su meile, Ilona

Ilona-Pazarickyte

“Aš tikiu, kad galimybė piešti ir kurti yra duota kiekvienam iš mūsų nuo pat gimimo, taip kaip galimybė mąstyti, kvėpuoti, šypsotis ir mylėti.

„Artroom“ kūrybos studijoje naudojamas autorinis intuityvios kūrybos ir piešimo metodas – tai reiškia, kad Jūs pradėsite piešti ir kurti nuo pat pirmojo užsiėmimo, atradę savo talentą, apie kurį galbūt nė nenutuokėte.”

_

Mano sukurtų paveikslų galerija, kurioje galite įsigyti jums patikusį paveikslą: www.ilonapaints.com

Artroom Studija

Nepriklausomai nuo to, ar jūs turite piešimo ir tapybos įgūdžius, ar jų neturite – mes padėsime Jums tapti dailininku mėgėju ar profesionalu!

Užsiėmimai vyksta

Pirmadieniais – Šeštadieniais

Kontaktai

Adresas: Kauno g. 1A, 408 kab. Vilnius
Telefonas: +370 690 30 000
El. paštas: artroomstudija@gmail.com
www.artroomstudija.com